>

Telefon Santral Kurulumu

Telesis ip otonom santral

Telesis telefon santrallari, entegre donanımları ve üstün yetenekleri ile günümüz teknolojisinin sağladığı yüksek kalitede iletişim olanaklarını size sunuyor. Telesis telefon santralları, kapalı kaynak kodlu %100 yerli işletim sistemi, kriptolama yeteneği ve düzenli yazılım güncellemeleri ile daima en üst düzeyde güvenlik sağlamaktadır. Telesis telefon santralları lisansları bir defaya mahsus satın alınarak santrallara yüklenmektedir. Diğer pek çok üründe olan günlük, aylık ya da yıllık lisans yenileme maliyetleri Telesis’de yoktur. Hatta herhangi bir sebepden (yangın, yıldırım, sel, v.b afet yada kullanıcı hatası) dolayı arızalanan donanımların lisansları Telesis Database’nde sizin için yedeklenir. Telesis telefon santralları, sahip olduğu özellikler dikkate alındığında, diğer çözümlere göre çok daha az kurulum maliyetine sahiptir. Diğer sistemlerde ekstra donanım ve maliyetlerle kurulabilecek özellikler Telesis santrallarında entegre ve ücretsizdir.

Telesis telefon santrali Sayısal, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone mobil aboneler bir arada bulunabilir. Telesis telefon santrallarının diğer sistemlerden üstün olan entegre IP donanımı sayesinde minimum bant genişliğinde, maksimum ses kalitesinde görüşme yapılabilir. Sesli yanıt sistemi ile birden çok lisan ile karşılamalar, birden çok şirket için ayrı ayrı karşılamalar yapılabilir. Birden çok alt menüler oluşturulabilir. Bu menülerde ileri geri manevralar yaptırılabilir. Örnek olarak; sabahları “günaydın”, öğlen “mesaimiz 13:30’da başlayacaktır”, gün içinde “iyi günler”, akşam “iyi akşamlar”, gece “mesaimiz sabah 09:00’da başlayacaktır” gibi zaman kontrollü, gelen Caller ID bilgisine göre arayan kişileri istediğiniz abone veya şubelere yönlendirmeler, v.b. pek çok özellik yapılabilir. Avrupa da bile sadece özel fabrikaların kullandığı son teknolojiye sahip, yüksek hassasiyetli SMT makinalarımızın ürettiği donanımlarımız, yıllar boyu sorunsuz bir şekilde hizmet etmek için üretilmiştir. Yüzlerce Telesis Bayisinin söylediği gibi ” Telesis’i kurarsın yıllarca unutursun.” Telesis telefon santralları ile ek bir donanıma ihtiyaç duymadan, IP abone, sayısal abone, analog abone ayrımı yapılmaksızın çift taraflı görüşme kayıtları yapılabilir. Bu kayıtlar kim/kiminle/hangi tarihte/ hangi saatte yapıldığı şeklinde listelenebilir, saklanabilir ve tekrar dinlenebilir. Telesis telefon santrallarının yönetim, programlama ve raporlamaları 8’in üzerinde dil seçeneği ve Türkçe arayüzler ile yönetilmektedir. Bu sebeple, sistem yönetim ve kullanımı kolaydır.

Başlangıç kapasitesi 6.000 dakika olan sesli posta kutusu ile tüm aboneler sesli posta alabilir ve iletebilirler. Telesis telefon santralları esnek yazılım ve güçlü donanımı sayesinde gelişmekte olan yeni teknolojilere kolayca uyum sağlayabilir. Yeni nesil operatörlerin sunduğu ses hizmetlerinden ve buna bağlı sunulacak diğer servislerden yararlanılabilir. Geniş raporlama seçeneklerine sahip olan Telesis santralları, sistem yöneticilerine somut istatistiki veriler sağlar. Sistemin, uzaktan erişime olanak tanıyan IP arayüzü olması sayesinde kurulum aşamasında ve satış sonrasında sisteme uzaktan erişim yapılabilmektedir.