>
>

Mobil SipPhone


Telesis SipPhone ile akıllı cep telefonunuzu yada tabletinizi, Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınız olduğu sürece telefon santralinizin dahili bir abonesi olarak çalıştırabilirsiniz. Arabada, evde, sokakta, şehir dışında, yurtdışında nerede olursanız olun, cep telefonunuzdan sadece dahili numara tuşlayarak internet üzerinden ücretsiz bir şekilde arama yapabilirsiniz. Hatta şirketiniz telefon santralından dış hat alarak aramalar yapabilirsiniz.Xphone PC SoftPhone


XPhone, dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantısı olan bir PC ile kendi şirketinizdeki istediğiniz personeli dahili numarasını tuşlayarak ücretsiz arayabileceğiniz, kendi şirketinizden dış hat alarak istediğiniz tüm görüşmeleri yapmanıza olanak sağlayan PC telefondur.

Geniş bilgi ekranı, onlarca tuşu ve de pek çok kullanım özelliği ile XPhone IP Softphone, Telesis Telefon Santralları için özel olarak tasarlanmıştır. XPhone IP Softphone tüm Telesis telefon santrallarında 1’er adet ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 tabanlı bilgisayarlarda çalışan ve Telesis`e özel xSIP (eXtended SIP) protokolü destekli XPhone, internet erişiminin olduğu her noktada güvenlik duvarı, NAT v.b. engelleri aşarak Telesis santralına kayıt olabilmekte ve Telesis telefonların konforunu ve kabiliyetlerini IP üzerinden sizlere sunmaktadır.Xcom PC Konsol


XCom, mevcutta bulanan bilgisayarınız ile telefon makinenizin birlikte çalışmasını sağlayan tam performanslı bir PC Operatör Konsoludur.

XCom ana menü üzerinden numara tuşlama, bekletme, park etme, ses kayıt v.b. temel özellikler yaparken aynı zamanda Caller ID bilgilerine de sahip olabilirsiniz. Bu menüde tarih ve saat bilgileri de mevcuttur.

XCom hafıza menüsü ile sınırsız bir rehber oluşturabilirsiniz. Bu rehber üzerinden tıklayarak doğrudan arama yapılabilir. Transfer bölümünü kullanarak kolay aktarmalarda bulunabilirsiniz.

XCom tarihçe menüsü ile detaylı geçmiş çağrı kaydını görebilirsiniz.

XCom meşguliyet menüsü ile meşguliyet panosu açarak herkesin meşguliyetini takip edebilirsiniz.


Xtools Ses Kayıt ve Raporlama Programı


XTools çok amaçlı, kolay kullanımı olan, santralın ürettiği çağrı kayıt (CMDR) ve otomatik ses kayıtlarının detaylı raporlandırılmasını yapan ve sinyalleşme analizörü özelliği olan profesyonel bir telekomünikasyon yazılımıdır.


Telesis Discover


Telesis Discover, santral yöneticilerinin mobil ortamlarda dahi Telesis santrallarına kolay ve hızlı bağlantı sağlayıp, programlama yapabilmelerini için hazırlanan bir android uygulamasıdır.

Telesis Discover ile IP adresleri bilinemeyen, LAN içerisindeki Telesis ekipmanlarını (santrallar, IP telefonlar) “Keşfet” tuşu ile keşfedilip, yazılım versiyonu, IP adresi , port numarası, mac adresi vb. bilgilerine ulaşılabilir.

LAN veya WLAN üzerinden bağlantı yaptığınız Telesis santrallarını kayıt ederek daha sonra kolay ve hızlı bağlantı sağlanabilir.


Telesis Mate


Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan Telesis Mate, Telesis santral abonelerinin hatlarıyla ilgili pek çok özelliği hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemesi için hazırlanan bir android uygulamasıdır.